Hakkımızda


Sevgi Mobilya, 1990 yılında modern tasarımlarıyla yolculuğuna başlamıştır. Sektöre perakende mobilya ticareti ile başlayan firmamız 90'lı yılların sonlarında seri mobilya imalatına başlamıştır. Bünyesin deki ikinci marka olarak üretim faaliyetlerini sürdüren SEVMOB Mobilya'yı 2012 yılında kurmuştur.

Yeni üretim tesisi ile toplamda 3500m2 Kapalı, 5000m2 açık alandan oluşan modern üretim sahasında üretim yapmaktadır. Ayrıca bünyesine bağlu onlarca tedarikçi firma ile birlikte hazırladığı ev mobilyası koleksiyonunu yurt içi ve yurt dışında yüzlerce satış noktası aracılığı ile tüketicinin zevk ve beklentilerini sunmaktadır.

Geleceği görebilen bir çalışma felsefesi , sürekli gelişme ilkesi ve doğru yatırımlarla günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış ve müşterilerine hizmet sunmaya devam etmiştir.

Sevgi Mobilya, mobilya sektöründe emin adımlarla ilerlerken; geçmişten gelen tecrübelerden edindiği bilgi birikimi kullanarak, yenilikçi ve vizyon sahibi, profesyonel ekibi ile mobilya sektöründe değişik projeler üretmek amacı ile Ar-Ge faaliyetlerine önem vermeyi, her alandaki son gelişmeleri dikkate alarak kurduğu modern üretim tesisinde, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek güncel kalmayı, SEVMOB markalı ürünleri, var olduğu bölgenin piyasa koşullarında rekabet edilebilir ve fiyat politikası ile sadece ulusal değil aynı zamanda uluslararası pazarda markasını tanıtmayı, profesyonel ekibi ve yüzlerce iş ortağı ile oluşturduğu ürün çeşidi ile ülkemizde kalite, konfor ve estetik algı standartlarını yükseltmeyi ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler Firmamıza Ait Resimler
Hakkımızda Satış Noktalarımız Fuarlar Bizden Haberler